Eşantiyon Promosyon Ürünler

Eşantiyon Promosyon Ürünler

Reklam firmalarının ve işletmelerin bulundukları sektörlerdeki en önemli hedefleri, yıl boyunca en etkili reklam kampanyalarını, en ekonomik tanıtım araçlarıyla oluşturabilmeleri olarak tanımlayabiliriz. Sağlam kurgulanmış reklamlar, akılda kalıcı etkili mottolar yâda reklam araçları ve kullanıldıkları mecralar, markaların PR çalışmalarına büyük değer katan enstrümanları olarak sayabilir. Ancak söz konusu PR çalışmaları, deneyimli ajanslarla çalışılması ve ciddi reklam bütçelerine ihtiyaç duyar.

Artan rekabet ortamında, yüksek bütçeli reklam kampanyalarına ihtiyaç duyulması, markalar için sürekli bütçe arayışlarını doğurur. Bu durum da, markaların bütçe oluşturan yöneticileri tarafından, can sıkıcı bir durum olarak görülür. Yöneticiler için önemli olan, küçük bütçelerle, büyük etki yaparak, marketing çalışmalarında markaya değer katacak kampanyalar ürettirebilmektir. Rakiplerinin sahip oldukları bütçelerden daha düşük bütçelerle onlarla rekabet edebilecek tanıtım kampanyaları üretebilmektir.

Eşantiyon Promosyon Ürünler, bu noktada devreye giren, modası hiç geçmeyen ve her zaman ilgi duyulan reklam araçları olarak karşımıza çıkar.  Müşteri beklentileri, gelişen teknolojiyle ne kadar değişirse değişsin, eşantiyon promosyon ürünlerle karşılayabilecek alternatifler üretilebilmektedir.

Marka, ürün yâda hizmet tanıtımlarında firmaların kurtarıcısı olan reklam ve marketing aksiyonlarında, çok yüksek bütçeler yerine, çok daha ekonomik alternatiflerle çözümler üretebileceğimiz alternatifler, Eşantiyon Promosyon Ürünlerle, sınırsız diyebileceğimiz kadar fazla.

Eşantiyon Promosyon Ürünlerinin Faydaları

    Gelişen ve değişen modern yaşamın iş modelleri, reklam kurguları ve marketing çalışmalarında güncelliğini korumayı her zaman başarmış olan eşantiyon promosyon ürünler, reklam çalışmalarında çok sık başvurulan ve her zaman etkili olabilmiş enstrümanlardır. Reklam ve tanıtım kampanyaları düzenlemek isteyen ve nereden başlayacaklarına karar veremeyen markalar, logolarının basılı olduğu promosyon ürünlerle, hedef kitlelerinin yaşam alanlarının hemen her alanında yer alarak onlara daha yakın olabilirler.

Logolu ürünler, işletmelere, müşterileri tarafından bilinirlilik sağlarlar. Promosyon ajanda, powerbank, promosyon kalemler, promosyon anahtarlıklar, promosyon bardak vs. gibi ürünlerde logo bulunması, bu ürünlerin her kullanımında marka kurumsallarınızın görülmesi, hedef kitlede marka bilinirliği sağlar ve markaya karşı pozitif bir duygu oluşturur.

Markaların promosyon ürünler üzerinde kullanımı, kurumsal kimlik bilinci ve marka güvenirliğine büyük destekler sağlar

Marka ve müşteri ilişkisi sürdürülebilir olur ve markaya dair ürünler gördükçe,  güven duyarak satın alma eğilimi gösterirler.

Markanın ticari değerine büyük katkılar sağlar.

Marka sloganının akıllarda kalmasını sağlar.

Müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşır ve orada kalmasını sağlar.

Ürün yada hizmetin satın alma kararını pozitif etkiler.

Yıl Boyunca En Ekonomik En Etkili Organik Reklam

    Promosyon ürünlerde marka logolarınızın yada kurumsallarınızın kullanımı ile sağlanan en büyük avantaj, açık ve net olarak organik reklam fırsatıdır. Firmaların, hedef kitlelerine ulaşabilmek amacıyla kullandığı ve çalışmalarını yaptığı, logolu promosyon ürünleri ile hem ekonomik hem organik hem de etkili reklam yapabilme avantajına sahip olurlar. Müşterileriniz ve hedef kitleniz, promosyon ürünleri kullandıkça marka bağımlılığı yolunda önemli bir enstrümanla tanışmış olacak, promosyon ürün kullanımıyla ürünlerinizi daha ekonomik bir alternatifle tavsiye ederken daha geniş bir kitleye ulaştırmış olacaktır. Marka bilinirliğinize katkı sağlayacak, tüm yıl hedef kitlenize yakın olabileceğiniz, en etkili ve en ekonomik promosyon ürünlerini, yeni nesil baskı teknolojileriyle sizler için üretiyoruz.

Ülker Reklam ve Promosyon, yüzlerce markanın çözüm ortağı olarak, değer katmayı, fayda sağlamayı ve profesyonel alternatifler üreterek tercih edilme vizyonuyla, yeni nesil baskı teknolojilerine yaptığı yatırımlarla büyümeye devam etmektedir.