Hakkımızda

Ülker Reklam Promosyon olarak, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübemizle, işletmelerin, akıllarda kalıcılığını sağlamak, reklam ve tanıtımlarını yapabilmeleri adına ihtiyaç duydukları, hediyelik ve promosyon ürünlerde, tercih edilen tasarımlar üretiyoruz.

Artan rekabet koşulları ile markaların bilinirlik çabaları, günümüzde daha fazla önem kazanmıştır. İşletmeler, hedef kitlelerine doğru mesajlar verirlerken aynı zamanda satışlarını da yüksek tutmayı hedeflemektedirler. Bu hedef kapsamında işletmeler, pazarlama enstrümanları arasında yüksek etkiye sahip promosyon ürün tercihlerini her zaman ön planda tutmuşlardır.  

Günümüzde, tüketici davranışlarındaki inanılmaz değişim, daha bilinçli ve sorgulayan kitle oluşturmuştur. Yeni nesil tüketiciler, sadece standart reklam mesajları veya fiyatlandırma stratejileri ile etkilenemeyecek kadar karmaşık bir düşünce ve yaşam tarzına sahiptir.   Bu nedenle işletmeler, pazarda, tüketicilerin istek ve beklentilerini karşılayacak, alternatifler sunmak durumunda kalmışlardır.  Günümüz yoğun rekabetin yaşandığı pazarlarda faaliyet gösteren işletmelerin ayakta kalabilmeleri ancak güçlü markalar oluşturmak ve bu markaların sürekliliklerini sağlamaktan geçmektedir.

Ülker Reklam Promosyon, markaların potansiyel müşterilerine tanıtım ve bilinirlik etkilerini maksimum düzeyde karşılayacak promosyon ürün alternatifleriyle, profesyonel çözümler sunmaktadır.

Yeni nesil üretim teknolojileriyle, kaliteli promosyon ürünlerdeki geniş yelpazemiz ve her müşteri kitlesinin beklentilerini karşılayabilecek alternatiflere sahip olmamız, tercih edilen firma kimliğimizi oluşturmaktadır.

Yenilikçi kimliğimizle, müşteri beklentilerindeki değişimi yakından takip ederek, talep edilen alternatif tasarımlar üretmemiz, markaların, müşteri hafızalarında uzun vadeli reklam beklentilerini karşılamıştır. Yüzlerce kurumsal firma tarafından tercih edilmemizin ana temelinde, değişimi yakından takip ederken, beklentileri karşılayabilen geniş promosyon ürün alternatifi sunabilmemiz yatar.

Her yıl büyüyen müşteri eksenimizle, promosyon ürün sektörünün lokomotif firmalarından biri olmamızda, bizleri tercih eden çözüm ortaklarımız ve müşterilerimize sonsuz teşekkürler ediyoruz.

                                                                                                                                              Ülker Reklam Promosyon

                                                                                                                                                             Ülker KOCA