Kişiye Özel Promosyon Ürünler

Kişiye Özel Promosyon Ürünler

 

      Günümüzde her iş sektöründe binlerce farklı firma bulunmaktadır. Her firma, sektörde varlığını koruyabilmek adına reklama ihtiyaç duyar ve markasının, ürününü reklamını yaparak hem daha fazla müşteriye ulaşabilmek hem hedef kitlesini genişletebilmek hem de markasının bilinirliğini arttırarak sektördeki kalıcılığını korumak istemektedir. Markalar bunlar için de reklam ve tanıtımda promosyon ürünlerine, ihtiyaç duymaktadırlar. Bu tarz tanıtımlarda hedef, düşük bütçe ile reklamlar yaparak büyük etkiler yaratmak istenir. Reklam mecralarında tanıtım materyalleri arasında söz konusu etkiyi ancak promosyon ürünlerle sağlayabilirsiniz.

Tanıtım faaliyetlerinde promosyon ürünleri tercih ediyorsanız ve bunu daha yüksek etkiyle yapmak istiyorsanız, kişiye özel promosyon ürünlerini tercih etmenizi öneriyoruz. Kişiye Özel Promosyon Ürünler ile marka bilinirliğinizi sağlarken, müşterilerinizi daha özel hissetmelerini sağlar ve markaya bağlılığını arttırmış olursunuz.  Kendisinin önemsendiğini hisseden müşteride marka sevgisi artar ve satın alma süreçlerinde karar vermesini kolaylaştırdığı gibi, markanın tavsiyesinde bulunma eğilimi artar. Bir markanın bilinirliğinin en etkili yöntemi, satın alma sonrası oluşan memnuniyetle kişinin marka ve ürünü tavsiye etmesidir. Marka bilinirliğinin kulaktan kulağa yani WOMM tekniğiyle yayılması marka aidiyetinin daha kısa sürede yayılması demektir.

Kişiye Özel Promosyon Ürünlerde dikkat edilmesi gereken önemli bir konu, kişi bilgilerinin doğru işlenmesidir. Ülker Reklam Promosyon yeni nesil baskı teknolojileriyle, yüksek kalitede ve titiz baskı seçenekleriyle kişiye özel promosyon ürün tasarımı ve üretimi gerçekleştirmektedir.

Kişiye Özel Promosyon Ürünler Nelerdir?

     Kişiye özel ürünler, reklam ve pazarlama amacıyla başvurulan promosyon ürünleri arasında büyük ilgi görmektedir. Hem müşteri yaklaşımı hem marka bilinirliğini arttırabilmek adına en çok tercih edilen kişiye özel promosyon ürünler örneklenecek olursa:

Kişiye Özel Promosyon Ajandalar

   Kişiye özel olarak firmalar tarafından hazırlanan ajandalar, kişiye özel promosyonlar arasında en sık tercih edilen ürünlerdendir. Özellikle de yeni yıl yaklaştığında gönderilen ajandalar ile müşteride markaya yönelik olumlu düşünceler oluşması sağlanacaktır. Firma logonuzun bulunduğu, ara sayfalarda ürün ve hizmetlerinizin tanıtılabildiği gönderilecek kişinin de adının yazılması oldukça iyi bir reklam aracı olarak tanımlanabilir. Firmalar tarafından sık tercih edilmesinin en önemli özelliklerinden birisi de ajandanın takvim yapraklarından ve planlayıcı tasarımlardan oluşması nedeniyle müşteri tarafından tüm yıl kullanılabiliyor olmasındandır. Bir markanın bir yıl boyunca sürekli müşterinin yanında olma durumu, tanıtım ve bilinirliği arttırırken, ajandanın sürekli müşteri tarafından dolaştırılması da extra ücretsiz bilinirlik sağlar.

Yeni nesil baskı teknolojilerle ürettiğimiz Kişiye Özel Ajandalarda sınırsız kapak renk ve tasarım alternatifleriyle, müşterilerinizi ve marka kullanıcılarınızı özel hissettirecek seçeneklerimiz için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Kişiye Özel Promosyon Kalemler

    En sık tercih edilen ve kullanılan promosyon ürünü olan kişiye özel kalemler, kişiye özel promosyonlar arasında en yaygın olan ürünlerdendir. Promosyon kalemler, VIP tasarımlar, kişiye özel alternatiflerle birçok seçeneğe sahiptir. Kişiye özel promosyon kalem seçimi, kalitesi ve baskının titizliği, müşterinin de markaya gösterdiği önemi temsil eder. Bu nedenle promosyon ürün seçiminde kalite çok önemlidir ve çalışacağınız firmayı özenle seçmeniz gerekir.

Ülker Reklam Promosyon, uzun yıllara dayanan tecrübesi, yeni nesil baskı teknolojileri ve mutlak müşteri memnuniyeti vizyonuyla, aldığı her siparişte marka önemini bilen ve müşterilerine kaliteli servisler üretmektedir.

 Daha fazla kişiye özel promosyon ürün seçeneği için müşteri temsilcilerimizle görüşmenizi öneriyoruz.