Promosyon Tekstil Ürünleri

Promosyon Tekstil Ürünleri

Promosyon ürünler için oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Gerek elektronik gerek ise teknolojik aygıtlar birer promosyon ürünü olarak karşımıza çıkabilirken, basit ama temel ihtiyaç olan kalem ve ajandalar da önemli promosyon ürünleri arasındaki yerini korumaktadır. Tekstil promosyon ürünleri ise bambaşka bir aklın ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle son dönemlerde oldukça tercih edilen tekstil ürünleri birçok kişiye göre en stratejik tercihtir.

Tekstil ürünlerinin bu şekilde tercih etmesinin elbette ki kendi içerisinde birçok mantıklı sebebi bulunuyor. Bunlardan bir tanesi şüphesiz farklı mevsimlere göre ürün çeşitliliğinin ortaya çıkabilmesi ve yaz kış demeden tercih edilebilmesidir. Örneğin yaz sezonunda basic bir t shirt tekstil ürünü promosyon olarak sunulabilirken kışın ise bu bir sweatshirt olarak karşımıza çıkabilir. Ya da çevre dostu bez çantalar da tekstil ürünlere güzel bir örnek olarak verilebilir. Burada önemli olan kıstas, her mevsim tercih edilebilir olması ve çevreye karşı duyarlılığın arttığı bu yüzyılda takdir ve beğenileri toplamaktır. Tekstil sektörü hiç dinmeyen bir yağmur gibidir. Çünkü insan olarak hepimiz giyinmeye ihtiyaç duyarız.

Farklı mevsimlere göre farklı adlandırılan kıyafet türleri tercih ederiz. Güzel bir polar promosyon ürünü üzerine işlenmiş marka isminiz ile dikkatleri üzerine çekebilir. Kumaş kalitesi ile doğru bir üretim promosyon tekstil ürünlerini oldukça kaliteli gösterecektir. Bir insanla karşılaştığımızda ilk baktığımız şeylerden birisi olan giysiler, hemen dikkat çektiği için oldukça akıllıca bir promosyon ürün alternatifi olarak karşımıza çıkmaktadır. Mutfak önlükleri, çanta ve şapkalar, gömlek ve t shirtler tekstil ürünleri arasındadır. Lazer baskı seçenekleri ile bu ürünler çeşitlendirilebilir ve kişiye özel hale getirilebilir. Seçilen kumaşların geri dönüşüme uygun olması ise bir diğer ayrı konudur.

Geri dönüşüme verilen önem artık görselliği ikinci plana atmıştır. Çevreci yaklaşımı olan firmalar için tercih sebebi olan geri dönüştürülebilir ürünler artık hızla üretilmektedir.  Farklı beden ve renk seçenekleri ile her kesime hitap edilebilen tekstil ürünlerini özenle hazırlamaktayız. Bir diğer önemli tekstil ürünü havlulardır. Örneğin bir otelde konakladığımızda ellerimi sildiğimiz havlunun yumaşıklığı ve kalitesi dikkatimizi çekebilir, üzerinde yazılı olan marka ismi hafızamıza kazınabilir. Bu nedenle en çok baskılı ürünler tercih edilmektedir ve bu ürünler kişilere göre de özelleştirilebilir. Bu da markanızı çok kaliteli gösterecek unsurlardan yalnızca bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü kişisel promosyon ürünleri kişiler için daha özel ve anlamlıdır.

Elbette ki belirlenen bütçe ile birlikte beklentilerin en iyi şekilde karşılanabilmesi adına bizler sizler için en doğru seçimleri öngörmekte ve bunları sizlerle paylaşmaya devam etmekteyiz.  Ülker Reklam olarak bizi farklı kılan en önemli faktör vizyonumuzdur. Tasarım-Üretim-Teslimat yaklaşımı ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında tüm çözüm ortaklarımıza en iyi promosyon ürün hizmetini sunuyoruz.